AS Roma – Sassuolo: kertoimet, aasialainen tasoitus
Aasialainen tasoitus −4,5
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,1 % | 9,05 | 1,05 | 94,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −3,5
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,7 % | 4,87 | 1,16 | 93,7 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −3
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 4,10 | 1,19 | 92,5 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −2,75
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 % | 3,20 | 1,30 | 92,4 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −2,5
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,6 % | 2,75 | 1,42 | 93,6 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −2,25
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 % | 2,47 | 1,49 | 92,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −2
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,7 % | 2,22 | 1,62 | 93,7 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,75
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,3 % | 1,95 | 1,82 | 94,3 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,5
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,9 % | 1,75 | 2,02 | 93,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,25
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 % | 1,57 | 2,30 | 93,3 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,2 % | 1,40 | 2,78 | 93,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,75
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,32 | 3,05 | 92,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,5
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,9 % | 1,29 | 3,45 | 93,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,25
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 % | 1,17 | 4,20 | 91,5 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,5
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,9 % | 1,08 | 7,20 | 93,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +1,5
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,6 % | 1,01 | 18,0 | 95,6 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −2,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 7,25 | 1,06 | 92,5 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 % | 3,20 | 1,29 | 91,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,25 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 % | 2,70 | 1,36 | 90,4 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 % | 2,37 | 1,49 | 91,7 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,75 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,87 | 1,81 | 92,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,63 | 2,11 | 92,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,25 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,9 % | 1,40 | 2,57 | 90,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,09 | 6,00 | 92,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −2,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 5,65 | 1,10 | 92,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 2,72 | 1,39 | 92 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,25 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 % | 2,35 | 1,49 | 91,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 2,03 | 1,69 | 92,5 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,75 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 % | 1,70 | 2,02 | 92,4 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 % | 1,53 | 2,30 | 91,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,25 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,9 % | 1,32 | 2,82 | 89,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 1,10 | 5,75 | 92,3 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +1,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · AS Roma | 2 · Sassuolo | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,3 % | 1,01 | 17,0 | 95,3 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.