Rayo Vallecano – Valencia: kertoimet, aasialainen tasoitus
Aasialainen tasoitus −2,5
| Vetokohde | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Valencia | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,6 % | 8,00 | 1,06 | 93,6 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,75
| Vetokohde | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Valencia | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 4,75 | 1,15 | 92,6 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,5
| Vetokohde | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Valencia | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 % | 3,80 | 1,24 | 93,5 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,25
| Vetokohde | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Valencia | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,4 % | 3,45 | 1,28 | 93,4 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1
| Vetokohde | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Valencia | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 % | 3,02 | 1,34 | 92,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,75
| Vetokohde | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Valencia | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,4 % | 2,40 | 1,53 | 93,4 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,5
| Vetokohde | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Valencia | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 % | 2,05 | 1,72 | 93,5 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,25
| Vetokohde | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Valencia | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,6 % | 1,80 | 1,95 | 93,6 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,25
| Vetokohde | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Valencia | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93 % | 1,38 | 2,85 | 93 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,5
| Vetokohde | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Valencia | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 % | 1,30 | 3,30 | 93,3 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,75
| Vetokohde | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Valencia | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,3 % | 1,20 | 4,20 | 93,3 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +1
| Vetokohde | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Valencia | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,1 % | 1,10 | 6,50 | 94,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +1,5
| Vetokohde | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Valencia | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,2 % | 1,08 | 8,00 | 95,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Valencia | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,1 % | 7,00 | 1,06 | 92,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Valencia | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 2,60 | 1,43 | 92,5 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,25 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Valencia | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 2,20 | 1,60 | 92,6 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Valencia | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,9 % | 1,22 | 3,90 | 92,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,75 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Valencia | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,1 % | 3,00 | 1,33 | 92,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Valencia | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 2,40 | 1,50 | 92,3 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,25 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Valencia | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,2 % | 1,95 | 1,75 | 92,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Valencia | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,2 % | 1,27 | 3,50 | 93,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.