Siirry sisältöön

Ottelun lopputulos (varsinainen peliaika)

Ottelun lopputulos (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Spišská Nová VesX · Tasapeli2 · MichalovcePalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %1,544,504,4591,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Voittaja (sis. jatkoajan)

Voittaja (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Spišská Nová Ves2 · MichalovcePalautus
Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 %1,313,1092,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 5,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %1,801,9293 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −1 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −1 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Spišská Nová Ves −12 · Michalovce +1Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,5 %1,792,0094,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kaksoismahdollisuus (varsinainen peliaika)

Kaksoismahdollisuus (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1X · Kotivoitto tai tasapeli12 · Koti- tai vierasvoittoX2 · Tasapeli tai vierasvoittoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,5 %1,181,152,5094,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Tasapeli ei vetoa (varsinainen peliaika)

Tasapeli ei vetoa (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Spišská Nová Ves2 · MichalovcePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,1 %1,223,7592,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 2,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,1 %1,058,7294,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 3 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,6 %1,078,9695,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 3,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,6 %1,155,0393,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 4 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,5 %1,214,3194,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 4,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %1,372,8592,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,2 %1,562,3894,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 5,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,9 %1,811,9493,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 6 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 6 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,7 %2,281,6294,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 6,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 6,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 %2,601,4593,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 7 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 7 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,2 %3,571,2894,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 7,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 7,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,7 %3,741,2593,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 8 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 8 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95 %6,281,1295 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 8,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 8,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,1 %5,501,1293,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 2,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 %1,0210,092,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 3,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 %1,154,7592,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 4,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 %1,293,4093,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 6 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 6 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,8 %2,051,8095,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 6,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 6,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 %2,301,5793,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 7,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 7,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 %3,891,2393,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 2,5 (varsinainen peliaika)

Kotijoukkue yli/alle 2,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,1 %1,323,0592,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 3,5 (varsinainen peliaika)

Kotijoukkue yli/alle 3,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,4 %1,801,9092,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 4,5 (varsinainen peliaika)

Kotijoukkue yli/alle 4,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,8 %2,751,4092,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 (varsinainen peliaika)

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 %1,472,5092,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 2,5 (varsinainen peliaika)

Vierasjoukkue yli/alle 2,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93 %2,451,5093 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 3,5 (varsinainen peliaika)

Vierasjoukkue yli/alle 3,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,4 %4,551,1692,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Molemmat joukkueet tekevät maalin (sis. jatkoajan)

Molemmat joukkueet tekevät maalin (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeKylläEiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %1,105,8893 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −3,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus −3,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Spišská Nová Ves −3,52 · Michalovce +3,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,3 %4,401,2094,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −2,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus −2,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Spišská Nová Ves −2,52 · Michalovce +2,5Palautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %2,671,4293 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −1,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus −1,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Spišská Nová Ves −1,52 · Michalovce +1,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95 %1,971,8395 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −0,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus −0,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Spišská Nová Ves −0,52 · Michalovce +0,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 %1,532,3592,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +0,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus +0,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Spišská Nová Ves +0,52 · Michalovce −0,5Palautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,3 %1,214,2794,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −3,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −3,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Spišská Nová Ves −3,52 · Michalovce +3,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,2 %5,021,1694,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −3 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −3 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Spišská Nová Ves −32 · Michalovce +3Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,6 %4,331,2194,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −2,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −2,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Spišská Nová Ves −2,52 · Michalovce +2,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,2 %2,841,4194,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −2 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −2 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Spišská Nová Ves −22 · Michalovce +2Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,4 %2,491,5294,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −1,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −1,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Spišská Nová Ves −1,52 · Michalovce +1,5Palautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 %2,021,7393,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +1,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +1,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Spišská Nová Ves +1,52 · Michalovce −1,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,6 %1,116,4094,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kerroinmuutokset · 1X2 (varsinainen peliaika)

Ottelun alkuun asti · 7 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.

  • 1Spišská Nová Ves1,60 1,54kerroin laskenut−4 %
  • XTasapeli4,25 4,50kerroin noussut+5,9 %
  • 2Michalovce3,90 4,45kerroin noussut+14,1 %