Siirry sisältöön

Ottelun lopputulos (varsinainen peliaika)

Ottelun lopputulos (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · MichalovceX · Tasapeli2 · Slovan BratislavaPalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,4 %3,504,251,7190,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Voittaja (sis. jatkoajan)

Voittaja (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce2 · Slovan BratislavaPalautus
Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 %2,571,4592,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 5,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 %1,861,8793,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +1 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +1 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce +12 · Slovan Bratislava −1Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,5 %1,921,8694,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kaksoismahdollisuus (varsinainen peliaika)

Kaksoismahdollisuus (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1X · Kotivoitto tai tasapeli12 · Koti- tai vierasvoittoX2 · Tasapeli tai vierasvoittoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,1 %1,941,161,2692,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 2,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,5 %1,068,6894,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 3 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,5 %1,078,8895,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 3,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94 %1,174,7894 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 4 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,4 %1,214,2994,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 4,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 %1,432,7093,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,2 %1,582,3294,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 5,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 %1,881,8693,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 6 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 6 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,1 %2,291,5994,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 6,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 6,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 %2,701,4293,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 7 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 7 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,2 %3,571,2894,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 7,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 7,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,8 %4,061,2293,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 8 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 8 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95 %6,271,1295 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 8,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 8,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,1 %6,401,0993,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 2,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 %1,029,2091,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 3,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %1,164,2591,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 4,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 %1,303,2592,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,8 %1,392,7091,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 6 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 6 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,7 %1,951,7391,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 6,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 6,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,4 %2,351,5593,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 7,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 7,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %4,021,2193 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Molemmat joukkueet tekevät maalin (sis. jatkoajan)

Molemmat joukkueet tekevät maalin (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeKylläEiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 %1,105,9993,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −2,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus −2,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce −2,52 · Slovan Bratislava +2,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 %7,801,0592,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −1,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus −1,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce −1,52 · Slovan Bratislava +1,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,8 %5,001,1492,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −0,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus −0,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce −0,52 · Slovan Bratislava +0,5Palautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 %3,351,2792,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +0,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus +0,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce +0,52 · Slovan Bratislava −0,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %2,001,7493 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +1,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus +1,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce +1,52 · Slovan Bratislava −1,5Palautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 %1,542,3192,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +2,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus +2,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce +2,52 · Slovan Bratislava −2,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,3 %1,293,2592,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +3,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus +3,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce +3,52 · Slovan Bratislava −3,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,5 %1,105,8092,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −3,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −3,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce −3,52 · Slovan Bratislava +3,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,2 %14,01,0194,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −2,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −2,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce −2,52 · Slovan Bratislava +2,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,4 %8,601,0694,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −1,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −1,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce −1,52 · Slovan Bratislava +1,5Palautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95 %5,691,1495 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +0,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +0,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce +0,52 · Slovan Bratislava −0,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,2 %2,061,7695,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +1,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +1,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce +1,52 · Slovan Bratislava −1,5Palautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94 %1,622,2494 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +2 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +2 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce +22 · Slovan Bratislava −2Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,3 %1,482,6094,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +2,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +2,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce +2,52 · Slovan Bratislava −2,5Palautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,5 %1,343,1894,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +3 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +3 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce +32 · Slovan Bratislava −3Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,5 %1,194,5894,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +3,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +3,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce +3,52 · Slovan Bratislava −3,5Palautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,4 %1,135,7494,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +4,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +4,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce +4,52 · Slovan Bratislava −4,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,2 %1,0410,094,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +5,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +5,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce +5,52 · Slovan Bratislava −5,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,2 %1,0112,093,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kerroinmuutokset · 1X2 (varsinainen peliaika)

Ottelun alkuun asti · 7 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.

  • 1Michalovce3,75 3,50kerroin laskenut−6,7 %
  • XTasapeli4,32 4,25kerroin laskenut−1,7 %
  • 2Slovan Bratislava1,66 1,71kerroin noussut+3 %