Calgary Flames – Toronto Maple Leafs: kertoimet
Ottelun lopputulos (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | 1 · Calgary Flames | X · Tasapeli | 2 · Toronto Maple Leafs | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin11 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 % | 2,75 | 4,20 | 2,10 | 92,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Voittaja (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Calgary Flames | 2 · Toronto Maple Leafs | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin12 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,9 % | 2,13 | 1,71 | 94,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 5,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,1 % | 1,51 | 2,50 | 94,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +1 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Calgary Flames +1 | 2 · Toronto Maple Leafs −1 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,4 % | 1,58 | 2,41 | 95,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kaksoismahdollisuus (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | 1X · Kotivoitto tai tasapeli | 12 · Koti- tai vierasvoitto | X2 · Tasapeli tai vierasvoitto | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,5 % | 1,70 | 1,23 | 1,44 | 95,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Tasapeli ei vetoa (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | 1 · Calgary Flames | 2 · Toronto Maple Leafs | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95 % | 2,17 | 1,69 | 95 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 2,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,1 % | 1,02 | 13,15 | 95,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 3 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,4 % | 1,03 | 12,9 | 95,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 3,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,7 % | 1,09 | 7,23 | 94,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 4 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95 % | 1,11 | 6,57 | 95 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 4,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,2 % | 1,26 | 3,90 | 95,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,2 % | 1,32 | 3,41 | 95,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 5,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,5 % | 1,53 | 2,54 | 95,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 6 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,3 % | 1,72 | 2,13 | 95,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 6,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,3 % | 2,08 | 1,76 | 95,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 7 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,4 % | 2,52 | 1,53 | 95,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 7,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,9 % | 2,90 | 1,41 | 94,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 8 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,4 % | 3,92 | 1,26 | 95,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 8,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,7 % | 4,50 | 1,20 | 94,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 9,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95 % | 7,20 | 1,09 | 95 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 10,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,7 % | 12,0 | 1,04 | 95,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 2,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 98,5 % | 1,01 | 37,0 | 98,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 3,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 % | 1,07 | 7,05 | 92,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 4 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,2 % | 1,09 | 6,75 | 94,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 4,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 1,15 | 4,82 | 93 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,1 % | 1,22 | 4,05 | 94,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 6 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,3 % | 1,62 | 2,25 | 94,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 6,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin11 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,9 % | 1,83 | 1,97 | 94,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 7 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,9 % | 2,28 | 1,59 | 93,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 7,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,4 % | 2,85 | 1,39 | 93,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 8 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,2 % | 3,45 | 1,29 | 94,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 8,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 3,75 | 1,23 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 9 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,7 % | 5,75 | 1,12 | 93,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 9,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 6,50 | 1,08 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 10,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 96,2 % | 12,6 | 1,04 | 96,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 11,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 98 % | 27,0 | 1,01 | 98 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 12,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 98,9 % | 44,0 | 1,01 | 98,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 0,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,2 % | 1,03 | 11,0 | 94,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 1,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,8 % | 1,22 | 4,25 | 94,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 2,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,9 % | 1,64 | 2,25 | 94,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 3,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,8 % | 2,55 | 1,51 | 94,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 4,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,9 % | 4,40 | 1,21 | 94,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 0,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 96,5 % | 1,02 | 15,6 | 96,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 1,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,6 % | 1,18 | 4,50 | 93,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 2,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,4 % | 1,58 | 2,34 | 94,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 3,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,4 % | 2,40 | 1,55 | 94,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 4,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,3 % | 4,30 | 1,20 | 94,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 5,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,8 % | 8,02 | 1,07 | 94,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 6,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 97,2 % | 20,5 | 1,02 | 97,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 1. erä
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,2 % | 1,55 | 2,40 | 94,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 2. erä
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,2 % | 1,47 | 2,55 | 93,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 3. erä
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,3 % | 1,45 | 2,70 | 94,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 1,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,4 % | 1,14 | 5,50 | 94,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 2,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,8 % | 1,46 | 2,70 | 94,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 3,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,6 % | 2,10 | 1,72 | 94,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 4,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,9 % | 3,45 | 1,31 | 94,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 5,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,4 % | 6,00 | 1,12 | 94,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 0,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 97,3 % | 1,02 | 21,0 | 97,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 1,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,2 % | 1,10 | 6,40 | 94,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 2,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,1 % | 1,38 | 2,94 | 94,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 3,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,4 % | 1,96 | 1,82 | 94,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 4,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,6 % | 3,20 | 1,32 | 93,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 5,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94 % | 6,20 | 1,10 | 94 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 6,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 96,6 % | 14,8 | 1,03 | 96,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 7,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 98,6 % | 39,0 | 1,01 | 98,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 1. erä
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,2 % | 1,47 | 2,55 | 93,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 2. erä
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,3 % | 1,40 | 2,80 | 93,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 2. erä
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,3 % | 2,80 | 1,40 | 93,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 3. erä
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,9 % | 2,60 | 1,47 | 93,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Molemmat joukkueet tekevät maalin (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Kyllä | Ei | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,5 % | 1,06 | 9,67 | 95,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −2,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | 1 · Calgary Flames −2,5 | 2 · Toronto Maple Leafs +2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,2 % | 5,20 | 1,15 | 94,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −1,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | 1 · Calgary Flames −1,5 | 2 · Toronto Maple Leafs +1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,6 % | 3,62 | 1,28 | 94,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −0,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | 1 · Calgary Flames −0,5 | 2 · Toronto Maple Leafs +0,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,5 % | 2,70 | 1,45 | 94,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +0,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | 1 · Calgary Flames +0,5 | 2 · Toronto Maple Leafs −0,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,6 % | 1,72 | 2,10 | 94,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +1,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | 1 · Calgary Flames +1,5 | 2 · Toronto Maple Leafs −1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,7 % | 1,46 | 2,67 | 94,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +2,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | 1 · Calgary Flames +2,5 | 2 · Toronto Maple Leafs −2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,7 % | 1,27 | 3,72 | 94,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +3,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | 1 · Calgary Flames +3,5 | 2 · Toronto Maple Leafs −3,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,7 % | 1,09 | 7,20 | 94,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −3,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Calgary Flames −3,5 | 2 · Toronto Maple Leafs +3,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 % | 9,50 | 1,03 | 92,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −2,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Calgary Flames −2,5 | 2 · Toronto Maple Leafs +2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,6 % | 5,41 | 1,13 | 93,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −1,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Calgary Flames −1,5 | 2 · Toronto Maple Leafs +1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,7 % | 3,50 | 1,28 | 93,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −1 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Calgary Flames −1 | 2 · Toronto Maple Leafs +1 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95 % | 3,27 | 1,34 | 95 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +1,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Calgary Flames +1,5 | 2 · Toronto Maple Leafs −1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,8 % | 1,47 | 2,65 | 94,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +2 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Calgary Flames +2 | 2 · Toronto Maple Leafs −2 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95 % | 1,33 | 3,33 | 95 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +2,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Calgary Flames +2,5 | 2 · Toronto Maple Leafs −2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 % | 1,25 | 3,60 | 92,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +3,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Calgary Flames +3,5 | 2 · Toronto Maple Leafs −3,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 % | 1,09 | 6,50 | 93,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +4,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Calgary Flames +4,5 | 2 · Toronto Maple Leafs −4,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,6 % | 1,01 | 12,0 | 93,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +5,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Calgary Flames +5,5 | 2 · Toronto Maple Leafs −5,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,9 % | 1,01 | 19,0 | 95,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kerroinmuutokset · 1X2 (varsinainen peliaika)
Ottelun alkuun asti · 11 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.
- 1Calgary Flames2,72 2,75+0,9 %
- XTasapeli4,05 4,20+3,7 %
- 2Toronto Maple Leafs2,13 2,10−1,4 %